Partneři

Společnost vyrábějící kvalitní osoušeče rukou a vysoušeče vlasů Německé kvality.

Společnost s dlouholetou tradicí začínající v roce 1921. Ve Stuttgartu, v řijnu 1921 zakládá Robert Schöttle společnost pod názvem: Elektronische Spezialfabrik für Sauger und Gebläse. Jak již sám název napovídám, primárně se jednalo o výrobu vysavačů, pan Schöttle se stal průkopecem, fabrika byla první svého druhu v Německu. Roku 1925 dostala továrna nový název: Electrostar. Tento rok je pro společnost významný vyrobením prvního osoušeče rukou.  První osoušeč rukou byl patentován v New Yorku společností Airdry Corporation of Groton New York a to o tři roky dříve.  Další rozšíření produktové škály došlo o malé domácí kuchyňské spotřebiče v roce 1946. Starmix, jak se společnost oficiálně nazývá od roku 2007, byla od prvopočátku rodinnou firmou, kterou je do dnešních dob s devadesátiletou tradicí a zastoupením ve více než sedmi desítkách zemí po celém světě.
Jak již bylo zmíněno společnost Starmix se zabývá i výrobou osoušečů rukou a vysoušečů vlasů s dlouholetou tradicí.

www.starmix.de

Společnost LT servis je naším partnerem zajištující servis osoušečú rukou a vysoušečů vlasů Starmix.

Jedná se o velice všestranný servis plný odborníku a profesionálu, což podtrhuje jejich dlouholetá spolupráce se značkou Electrolux Profesional. Mimo jiné provádí servis i těchto značek: ZOPPAS, ZANUSSI, ZANKER, VORTICE, THERMA, STARMIX, SIEMENS, SAMMIC, PANASONIC, NILFISK ADVANCE, MOLTENI, BERNER, LUX, JUNO BLUMAUER, ISMminibar, GRANULDISK, EUROCLEAN, ELECTROLUX, ELITE, ECOLAB, DOMETIC, WAECO, DITO SAMA, BOSCH, AEG, FRANKE.

www.ltservis.cz

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).