Prodej na Slovensko

Na časté žádosti jsem se rozhodli rozšířit náš prodej i pro Slovenskou republiku.

 

Možnosti platby:

1. Platba předem - bankovní převod


Vámi objednané zboží uhradíte bankovním převodem na náš bankovní účet. Jakmile nám platba dorazí, vyexpedujeme Vám zboží.

Upozornění: Při platbě bankovním převodem ze Slovenska musíte pro platbu nastavit dispozici OUR, toto nastavení znamená, že veškeré poplatky spojené s převodem hradí odesílatel. V případě, že nastavíte jinou dispozici, například BEN nebo SHA, tak budeme považovat objednávku za částečně uhrazenou a nebude expedována. Důvodem jsou vysoké poplatky za přijetí zahraniční platby. Z tohoto důvodu doporučujeme využít dodání na dobírku.

2. Platba dobírkou - zaplatíte při převzetí zásilky v Sk


Vámi objednané zboží uhradíte přepravci při předání zásilky.

 

Podmínky pro fakturaci bez DPH:

Pokud jste registrován na Slovensku jako plátce DPH, a dodáváme vám zboží na Slovensko, účtujeme zboží i dopravné bez DPH. Při tvorbě objednávky se vám ještě zobrazí sazba 21 procent, ale po kontrole IČ pre DPH v evropském registru je sazba přenastavena na nula procent


V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat.

 

Záruka, reklamace

Reklamace zboží probíhá v souladu s platnými zákony na území České republiky. Podmínky, způsob a další náležitosti řeší samostatný reklamační řád prodejce.

 

Cena doravy pro Slovenskou republiku je stanoveno na 250,- Kč.

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).